LEKCJE INDYWIDUALNE

Lekcje indywidualne cieszą się dużą popularnością.

ImageOgromną zaletą tej formy nauki jest możliwość odbywania lekcji o dowolnej porze dnia. Bezpośredni kontakt z lektorem pozwala na optymalną realizację poszczególnych zagadnień. Dostosowanie lekcji do indywidualnych potrzeb i umiejętności zapewni wygodną i przyjemną naukę. Starannie dopasowanie ćwiczenia i teksty oraz Okresowe Rozkłady Materiału pozwolą zwiększyć efektywność oraz przyśpieszyć proces zapamiętywania. Zapraszamy do wspólnej nauki.

 

Dostępne kursy: język angielski, niemiecki, hiszpański oraz francuski

dostępne języki
 • Nauka przez Internet (Skype)
 • Jeden stały lektor
 • Elastyczność godzin lekcji
 • Darmowa lekcja testowa (LT)
 • Dopasowanie do indywidualnych potrzeb
 • Multimedialne pomoce naukowe

Zobacz nasze pomoce naukowe.

 

POZIOMY NAUCZANIA

 • Podstawowy (A1) Elementary
 • Ponadpodstawowy + (A2) Pre-intermediate
 • Średnio Zaawansowany (B1) Intermediate
 • Zaawansowany + (B2) Upper-Intermediate
 • Zaawansowany Rozszerzony i Profesjonalny (C1 C2) Advanced

Poziom Podstawowy (A1) Elementary

Nauka komunikowania się na poziomie podstawowym w oparciu o proste sytuacje które spotkać można w życiu codziennym. Uczeń poznaje najczęściej używane słownictwo oraz proste struktury gramatyczne umożliwiające samodzielne reagowanie na podstawowe sytuacje . Uczeń potrafi również konstruować proste pytania i przeczenia oraz zapoznaje się z zasadami wymowy i użycia transkrypcji fonetycznej.

 

Poziom Ponadpodstawowy + (A2) Pre-intermediate

Nauka komunikowania się na poziomie podstawowym rozbudowana o zróżnicowanie czasowe. Uczeń nie tylko potrafi reagować na sytuacje językowe w czasie teraźniejszym, ale również w czasie przeszłym i przyszłym. Na tym poziomie uczeń poznaje kolejne rodzaje konstrukcji pytań i przeczeń, co umożliwia komunikowanie się np: w pracy, w banku, na lotnisku itp. Uczeń poznaje słownictwo podstawowe o nieco trudniejszym użyciu i wymowie a także rozwija dodatkowo umiejętności rozumienia ze słuchu oraz tekstu czytanego.


Poziom Średnio Zaawansowany (B1) Intermediate

Nauka komunikowania się na poziomie ponadpodstawowym rozbudowana o średnio zaawansowane struktury gramatyczne w oparciu o bardziej wymagające słownictwo pod względem słowotwórstwa i użycia. Uczeń rozpoczyna naukę mówienia w sytuacjach konfliktowych. Uczeń jest postawiony w trudnej sytuacji językowej i ma za zadanie poradzić sobie z bieżącym problemem np.: reagowanie w sytuacji spornej [ kolizja samochodowa]. Uczeń doskonali swój język nie tylko pod względem gramatycznym, ale również stylistycznym w oparciu o sytuacje z życia codziennego. Kolejnym elementem jest doskonalenie wypowiedzi pisemnej oraz umiejętności rozumienia ze słuchu.


Poziom Zaawansowany + (B2) Upper-Intermediate

Nauka komunikowania się na poziomie zaawansowanym rozwijająca cztery podstawowe umiejętności językowe: mówienia, słuchania, czytania i pisania. Uczeń doskonali umiejętność mówienia w oparciu o precyzyjne i szczegółowe wypowiedzi z użyciem zaawansowanych form gramatycznych które umożliwiają formowanie argumentów dyskusji, własnych opinii i dialogów na dany temat. Uczeń używa wyszukanego słownictwa wykorzystywanego często w mowie potocznej z użyciem idiomów i wyrażeń kolokwialnych.


Poziom Zaawansowany Rozszerzony i Profesjonalny (C1 C2) Advanced

Nauka komunikowania się na poziomie zaawansowanym zbliżonym do stylu w jakim komunikują się osoby mówiące w języku ojczystym. Uczeń doskonali swoją wiedzę zwracając szczególną uwagę na akcent, płynność wypowiedzi stosując przy tym skomplikowane formy gramatyczne i trudne słownictwo idiomatyczne. Dodatkowym elementem jest doskonalenie wypowiedzi pisemnej, umiejętności rozumienia ze słuchu i tekstu czytanego o dużej trudności. Najczęściej lekcje odbywają się z Native Speaker – osobą, dla której dany język jest językiem ojczystym.

Icon

ROZPOCZNIJ NAUKĘ

JUŻ TERAZ

Prywatna lekcja już za 40 zł. Zajęcia indywidualne w atmosferze Twojego własnego domu. Nie czekaj i zacznij już teraz.