NASZA SZKOŁA

Szkoła ClickToSpeak oferuje naukę języka angielskiego, niemieckiego, hiszpańskiego i francuskiego na najwyższym poziomie.

 

ImageRozumiejąc potrzebę dostosowywania się  do szybko zmieniającej się rzeczywistości, w jakiej żyjemy, oferujemy Państwu możliwość elastycznego kursu językowego, dobranego pod względem czasu i programu do oczekiwań i możliwości klienta.

 

Jest to szczególnie przydatna forma nauki dla osób, które wyjechały za granicę i potrzebują szybko opanować obcy język. Oferujemy nowoczesną metodę nauczania: Multi-Komplex-Teaching (MKT), która przede wszystkim zapewnia szybką naukę komunikacji.

 

  • Nauka przez Internet (Skype)
  • Jeden stały lektor
  • Elastyczność godzin lekcji
  • Darmowa lekcja testowa (LT)
  • Dopasowanie do indywidualnych potrzeb
  • MULTIMEDIALNE POMOCE NAUKOWE
flagi

 

Na czym polega Multi-Komplex-Teaching (MKT)

MKT wykorzystuje najnowszą wiedzę o nauce języka w połączeniu z technologią multimedialną. Łączy w sobie tradycyjne formy nauki oraz nowoczesne techniki elektroniczne. Wśród nich możemy wyróżnić:  słuchowiska internetowe w formie mp3,  wirtualną tablicę, interaktywne zadania internetowe, teksty zintegrowane z mp3.


Ponadto: sprawdzone podręczniki do nauki języków obcych, tabele fonetyczne, testy sprawdzające, Okresowy Rozkład Materiału

 

Dostęp do szkoły ClickToSpeak jest nieograniczony. Wystarczy połączenie internetowe i komunikator Skype, aby pobrać darmową lekcję pokazową i rozpocząć naukę. Każdy uczeń otrzymuje stałego lektora – wykładowcę. Lektorzy – wykładowcy w naszej szkole posługują się dwoma językami: polskim i językiem obcym. Pozwala to na prowadzenie lekcji w jednym lub  dwóch językach, np: po polsku i po angielsku, tylko po angielsku lub tylko po polsku. Lekcje dopasowane są do indywidualnych potrzeb ucznia. Oznacza to, że uczeń ma wpływ na to, czego chce uczyć się najwięcej. Lekcje mogą być indywidualne lub grupowe (2 osoby).


Staranne dopasowanie ćwiczeń i tekstów do poziomu nauczania oraz Okresowe Rozkłady Materiału zapewniają efektywność nauki. Z przyjemnością odpowiemy na Państwa pytania. 

 

Zapraszamy!